Serdecznie zapraszamy do Centrum Handlowego M1 w Markach gdzie trwa zbiórka dla zwierzaków ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim i rozstawiono specjalne kosze, do których można wrzucać specjalistyczną i pełnowartościową karmę, która jest podawana zwierzętom w schroniskach oraz przydatne dla nich akcesoria: miski, koce oraz zabawki. Zbiórka zakończy się 28 sierpnia.
Wśród największych potrzeb są koce, ręczniki, poszwy i wartościowa karma – o dużej zawartości mięsa, karma specjalistyczna typu gastro intestinal, hapatic, suplementy diety na stawy, smaczki treningowe, gryzaki, środki czystości, środki do dezynfekcji (np. domestos), płyny do naczyń, płyny uniwersalne, płyny do szyb, worki na śmieci, rękawiczki nitrylowe (S, M, L, XL), smycze, obroże.
Oprócz zbiórki czeka na Państwa moc atrakcji:
Porady psiego behawiorysty, edukacyjne plansze i zabawy dla dzieci, warsztaty tworzenia zabawek DIY dla psów oraz stanowisko do tworzenia adresiaków dla swojego pupila, a także zdjęcia „adopciaków”, czyli piesków ze schronisk szukających nowego i kochającego domu. Do zobaczenia!
Jeszcze raz zapraszamy