Monsun

6 września 2021

Wirtualnym Opiekunem jest Alicja

Aktualizacja:
Podczas pobytu w schronisku Monsun bardzo się zmienił i otworzył na kontakt z człowiekiem. Teraz chętnie podchodzi do opiekuna nieśmiało prosząc o pieszczoty i głaski. Piesek jest spokojny i grzeczny. Ładnie potrafi chodzić na smyczy. Jest niezwykle miły i z pewnością będzie wspaniałym przyjacielem. Do nowego domu wniesie mnóstwo radości, a swoich opiekunów pokocha najmocniej jak tylko potrafi.

Monsun to średniej wielkości piesek znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Psiak jest bardzo zestresowany i onieśmielony nieznanym otoczeniem. Musimy dać mu trochę czasu na aklimatyzację, poznanie nowych opiekunów i zaufanie im. Na chwilę obecną Monsun nie chce zawierać bliższych znajomości z człowiekiem i na próby zbliżenia reaguje wyraźną niechęcią.