Imię: Monsun
Rasa: mix
Ur.: 2017
Płeć: samiec
Wielkość: średni
Waga: ok. 18 kg

Monsun czeka na wirtualnego opiekuna!

Aktualizacja:
Podczas pobytu w schronisku Monsun bardzo się zmienił i otworzył na kontakt z człowiekiem. Teraz chętnie podchodzi do opiekuna nieśmiało prosząc o pieszczoty i głaski. Piesek jest spokojny i grzeczny. Ładnie potrafi chodzić na smyczy. Jest niezwykle miły i z pewnością będzie wspaniałym przyjacielem. Do nowego domu wniesie mnóstwo radości, a swoich opiekunów pokocha najmocniej jak tylko potrafi.

Monsun to średniej wielkości piesek znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Psiak jest bardzo zestresowany i onieśmielony nieznanym otoczeniem. Musimy dać mu trochę czasu na aklimatyzację, poznanie nowych opiekunów i zaufanie im. Na chwilę obecną Monsun nie chce zawierać bliższych znajomości z człowiekiem i na próby zbliżenia reaguje wyraźną niechęcią.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl