Prześlij “ogonek” i pomóż budować schronisko!

Na czym polega akcja:

Każdy z nas ma na koncie kwotę z tzw. ogonkiem. np.: 547,50 zł. Ogonkiem jest 7,50 zł. lub nawet (a dla nas aż) 0,50 zł. Przelej ogonek na konto fundacji i pomóż budować schronisko.

ul. Modlinska 107 B
05-110 Jabłonna

nr konta: 49 8013 0006 2001 0014 0865 0002
w tytule: budowa schroniska.

W czym pomoże akcja ogonkowa:

Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych działa od 2010 roku.

W lipcu 2012 rozpoczęliśmy budowę pawilonu. Przed nami jeszcze dużo pracy i wydatków, by powstało schronisko naszych marzeń.

Pawilon z ogrzewanymi boksami z wybiegami, lecznicą, gabinetem do rehabilitacji psów, salą edukacyjną dla dzieci i młodzieży zapewni dobre warunki psom, które nie mogą przebywać w kojcach zewnętrznych. Planujemy, że w ciągu roku schronisko udzieli schronienia i pomocy ok. 1000 psom. To właśnie budowa pawilonu jest teraz priorytetowa. Dzięki wsparciu wielu życzliwych osób, dzięki akcją PsiaAkcja – Domek czy Kup pustaka dla bezdomnego psiaka mury pawilonu w schronisku pną się w górę. 48 boksów dla czworonogów jest już wydzielonych ( każdy boks będzie miał wybieg). Do 20 boksów są już furtki. Jest dach, sa okna i drzwi.
Przed nami najdroższe prace. Hydraulika: około 50.000 zł, elektryka: 30.000 zł., tynki, podłoga, ściany w płytkach….

W imieniu naszych podopiecznych bardzo prosimy o pomoc. Każda złotówka jest na wagę złota.
Zwracamy się do wszystkich, którym los bezdomnych psów nie jest obojętny, z prośbą o wsparcie rozpoczętej przez nas budowy pawilonu dla piesków,

Wspólnymi siłami możemy uratować setki psów przed cierpieniem i wegetacją i dać im szansę na godne życie. ONE LICZĄ NA WASZE WSPARCIE I POMOC. a my prosimy w ich imieniu.