Toczek

5 stycznia 2022

Wirtualnym opiekunem jest Karolina ♥

Toczek to średniej wielkości, młody piesek znaleziony w dniu 02.01.2022r na terenie Otwocka.

W pierwszym kontakcie z człowiekiem był nieśmiały i niechętny do zawierania bliższych znajomości.

Potrzebował czasu na poznanie otoczenia. Powolutku zaczął się otwierać, darzyć zaufaniem opiekunów i śmielej nadstawiał główkę oczekując głasków.

Toczek to spokojny i wrażliwy piesek.

Niestety nie potrafi chodzić na smyczy ale to młodziak i na pewno szybko opanuje tę umiejętność.

Czy ktoś mu podaruje nowy, kochający domek?