Lotek

22 grudnia 2022

Opiekunem Wirtualnym jest Beata Szymańska ♥

Lotek to niewielki piesek, sięgający przed kolano.
Przyjechał do schroniska razem z bratem Lutkiem. Oba psy były wtedy dzikuskami i widać było, że raczej rzadko i tylko z daleka miały kontakt z człowiekiem. Lotek od początku wykazywał większe zainteresowanie człowiekiem i mniejszy strach przed nim. Od początku z ciekawością podchodził.
Teraz po jakimś czasie obcowania z ludźmi w schronisku jest dużo śmielszy.
Reaguje na człowieka wesoło i energicznie, podbiega z zaciekawieniem i chociaż jeszcze jest trochę nieufny, to zrobił w kontakcie z człowiekiem spore postępy.
Dużo wsparcia w tych postępach daje mu obecność innego, otwartego na ludzi psa, od którego uczy się prawidłowej interakcji z człowiekiem.
Szukamy dla niego opiekuna, który dzięki cierpliwej pracy i czułości pomoże mu się otworzyć zupełnie i pokaże mu, że świat nie jest wcale taki straszny.
Piesek nie umie chodzić na smyczy.