Misia

8 maja 2023

Wirtualnym Opiekunem Misi jest Kasia G. Kraków ♥

Suczka trafiła do schroniska 06.05.2023., została znaleziona na terenie gminy Nowe Miasto.

Misia to sympatyczna niewielka suczka na krótkich łapkach, która trafiła do schroniska razem ze szczeniakami. Maluchy oczywiście dość szybko poszły w świat, a ich mama została w schronisku.

Na początku sunia była bardzo nieufna wobec ludzi. Teraz, gdy już wie, że jest tu bezpieczna i nikt jej nie zrobi krzywdy, bardzo przyjaźnie i ufnie reaguje na znanego człowieka. Jeszcze nie do końca wie czego może się spodziewać ze strony ludzi, których nie zna i nie do końca wie jak ma się zachować i wtedy pokłada się na ziemi i sprawdza ich intencje. Nie ma w niej cienia agresji.

Misia jest miła, przyjazna, delikatna i ma bardzo uległy charakter.
Bardzo chce być blisko człowieka, chętnie nawiązuje z nim kontakt, ale potrzebuje czasu, żeby trochę bardziej się przy nim otworzyć i poczuć się swobodnie.

Wobec innych psów nie jest konfliktowa, jest typem psa kochającego cały świat.

Chodzenie na smyczy sprawia jej jeszcze trudności.