Imię: Żongler
Rasa: mix
Ur.: 2020 r
Płeć: samiec
Wielkość: średni
Waga: 16 kg

Wirtualnym opiekunem jest Weronika

Aktualizacja:
Żongler bardzo otworzył się w stosunku do człowieka i poczuł pewnie. Chętnie podchodzi do opiekuna prosząc o głaski i przytulaski. Psiak pokazał również, że potrafi ładnie chodzić na smyczy. Jest niezwykle miły i z pewnością będzie wspaniałym przyjacielem.

Żongler to czarny szorściaczek znaleziony na terenie gminy Przasnysz. Trafił do schroniska zakleszczony, przebywa pod opieką weterynarza. Piesek jest zestresowany i nie czuje się swobodnie w nieznanym otoczeniu. Do człowieka jest przyjacielsko nastawiony i widać, że głaski sprawiają mu wiele przyjemności. Bliskość opiekuna daje mu poczucie bezpieczeństwa. Jest grzecznym, spokojnym i miłym psiakiem. Niestety Żongler ma problemy z chodzeniem na smyczy. Czy ktoś go pokocha?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl