Imię: Ambasada
Rasa: mix
Ur.: 2019 r
Płeć: samica
Wielkość: duża
Waga: 35 kg

Wirtualnym opiekunem jest Jolanta W.

Aktualizacja:

Ambasada odchowała dzieciaczki, które znalazły już swoje nowe domki. Sunia otworzyła się na kontakt z człowiekiem, czuje się już pewniej w schroniskowym otoczeniu. Jednak niechętnie opuszcza swój boks, nie radzi sobie na smyczy. Z radością nadstawia łepek do głaskania i wesoło macha ogonkiem chcąc zwrócić uwagę opiekuna. Kto pokocha śliczną brązową panienkę ?

Ambasada to ruda suczka znaleziona z dziećmi na terenie gminy Radziejowice. Trafiła do schroniska z raną na prawej tylnej łapie. Początkowo była nieufna i zdezorientowana w nowym otoczeniu. Jednak po krótkim czasie otworzyła się i pokazała, że jest miłą, spokojną i grzeczną psinką. To bardzo opiekuńcza i troskliwa mamusia. Wiele przyjemności sprawiają jej pieszczoty i głaski. Ma problemy z chodzeniem na smyczy.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl