Gargamel

23 marca 2020

Wirtualnym opiekunem jest Wojtek

Gargamel to pies w typie Cane Corso znaleziony na terenie gminy Wołomin w 2020 r.

Na początku był bardzo zdystansowany wobec ludzi i unikał jakiegokolwiek kontaktu.

Teraz Gargamel bardzo się otworzył, nie wykazuje agresji w stosunku do człowieka, jest przyjaźnie nastawiony i lubi kontakt z ludźmi.

Nie przepada jednak za towarzystwem innych psów.

Dał się już poznać jako wielki smakosz i łakomczuch, a także pieszczoch.

Kiedyś zupełnie bał się smyczy, a dziś już całkiem nieźle radzi sobie na spacerach, ale będzie wymagał jeszcze trochę nauki i treningu.

Szukamy dla niego domu bez innych zwierząt i małych dzieci.

Idealny będzie dla niego opiekun, który zna charakter oraz wymagania tej rasy.