Imię: Kora
Ur.: 10.2020
Wielkość: średnia

Kora czeka na wirtualnego opiekuna!

Kora to młodziutka suczka znaleziona 28.05.2021 w Markach przy ul. Hetmańskiej. Jest onieśmielona nowym otoczeniem i nie czuje się w nim pewnie. Potrzebuje troszkę czasu aby poznać miejsce i zaufać opiekunom. W stosunku do człowieka jest przyjacielsko nastawiona. Delikatne głaski i przytulanie dają jej poczucie bezpieczeństwa i sprawiają przyjemność. Kora ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy, ale być może jest to spowodowane stresem. Psina marzy o wspaniałym, pełnym miłości domku.