Imię: Masza
Ur. 2016
Wielkość: duży
Waga: ok. 25 kg
Masza czeka na wirtualnego opiekuna!

Masza to owczarkowata suczka znaleziona na terenie gminy Nieporęt. Sunia jest bardzo wylękniona, nieznane otoczenie mocno ją onieśmiela. Nie wykazuje jednak żadnej agresji w stosunku do człowieka. Musimy dać jej trochę czasu, aby nas poznała i nam zaufała. Masza zamieszkała w boksie z wesołym i otwartym kolegą, w jego towarzystwie robi postępy i powoli się otwiera. Suczka niestety nie umie chodzić na smyczy, już sam jej widok mocno ją stresuje. Będzie próbowali ją z nią oswajać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?