Imię: Presley
Ur.: 2019
Wielkość: duży
Waga: ok. 70 kg

Presley czeka na wirtualnego opiekuna!

Presley to pies w typie owczarka kaukaskiego znaleziony na terenie gminy Czosnów. Pies jest zestresowany sytuacją w jakiej się znalazł i nie czuje się pewnie w nieznanym otoczeniu. Musimy dać mu trochę czasu na aklimatyzację. Presley nie wykazuje agresji w stosunku do człowieka, jednak zachowuje dystans do opiekunów. Na razie zapewniamy mu spokój i nie narzucamy mu zanadto naszej obecności. Pies został znaleziony w brązowej, skórzanej obroży.