Imię: Prince
Płeć: samie
Wielkość: mała
Waga: 4,20 kg

Prince czeka na wirtualnego opiekuna!

Prince to szczeniak znaleziony razem z matką na terenie gminy Czosnów. Maluch jest nieśmiałym i delikatnym psiakiem, ale nie boi się człowieka. Coraz chętniej do nas podchodzi i zaczyna już wesoło merdać ogonkiem na nasz widok. Prince jest bardzo ciekawskim psiakiem, pełnym energii do zabaw i psot. Jego mama jest średnia, więc pewnie i on będzie średniaczkiem. Szukamy dla niego domu, w którym otoczony miłością, troską zaufa człowiekowi i będzie szczęśliwym psiakiem.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.