Rabka

15 października 2019

Wirtualnym opiekunem jest Marlena

Aktualizacja:

Rabka po czasie spędzonym w schronisku otworzyła się na kontakt z człowiekiem. Teraz to mega wesoła i rozbrykana dziewczyna. Uwielbia zabawy w towarzystwie opiekuna, pięknie podaje łapkę i prosi o smaczki. Wielką radość sprawiają jej przytulanki i głaski, a uśmiech cały czas gości na jej pyszczku. Niestety dalej nie radzi sobie z chodzeniem na smyczy, ale cierpliwy trening na pewno przyniesie efekty. Sunia marzy o domku pełnym miłości i troski na całe życie.

Rabka to owczarkowata suczka znaleziona na terenie gminy Czosnów. Jest bardzo łagodną, ale nieco nieufną sunią. Potrzebuje czasu aby poczuć się pewniej w schroniskowym otoczeniu. Na razie nie daje się pogłaskać i zachowuje dystans do człowieka. Jedynie na widok smaczka próbuje przełamać swe lęki. Rabka nie potrafi chodzić na smyczy, ale jest młodą i na pewno pojętną uczennicą. W stosunku do innych psów jest pozytywnie nastawiona, ładnie dogaduje się z kolegami z boksu.