Dżango

31 lipca 2020

Wirtualnym opiekunem jest Karolina

Dżango to drugi pies odebrany interwencyjnie na terenie gminy Nieporęt. W towarzystwie szczeniaka Feela pilnował gołębnika swojego właściciela. Pies był przywiązany na grubym łańcuchu do drzewa. Nie miał budy, ani żadnego schronienia. Nigdzie w zasięgu łańcucha nie było misek z wodą czy jedzeniem. Podobno psy były karmione przez sąsiadów, ponieważ właściciel często o nich zapominał. W tej chwili Dżango jest mocno zestresowany sytuacją w jakiej się znalazł. Musimy dać mu czas na aklimatyzację i poznanie nowych opiekunów. Mamy nadzieję, że pies szybko poczuje się pewniej i uda mu się zapomnieć o bolesnych przeżyciach.