Imię: Segal
Wielkość: duży
Waga: ok. 30 kg

Wirtualnym opiekunem jest Ewa

Segal to owczarkowaty pies znaleziony na terenie gminy Brańszczyk. Psiak jest trochę onieśmielony nieznanym, schroniskowym otoczeniem. W stosunku do człowieka jest przyjazny, choć odrobinę ostrożny. Pewnie wraz z upływem czasu Segal poczuje się pewniej i będzie bardziej zabiegał o uwagę opiekuna. Na smyczy pies radzi sobie całkiem dobrze. Segal trafił do schroniska mocno wychudzony, mamy nadzieję, że jest to efekt długiego przebywania poza domem a nie brak odpowiedniej opieki.