Forum amstaff

Z całego serca chcieliśmy podziękować użytkownikom forum Amstaff.tox.pl, którzy wparli nasze działania przy tworzeniu kalendarza na 2012 rok i zorganizowali zbiórkę pieniążków dla psiaków z Fundacji. Pomoc jest nieoceniona, tym bardziej, że zaufali nam przy naszej pierwszej akcji. To wsparcie dało nam siłe na dalsze działania. DZIĘKUJEMY!!

www.forum.amstaff.tox.pl

Skazana na powolną śmierć – łysa, udręczona suczka

Coś takiego jeszcze nam się nie przydarzylo… 1 października Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych otrzymała telefon z wielką prośbą o pomoc. Otrzymaliśmy szczątkowe informację o kobiecie, która prowadzi jakąś hodowlę i ma ponoć psa w strasznym stanie . Postanowiliśmy sprawdzić tę informację i pojechaliśmy dziś kawał drogi za Warszawę w poszukiwaniu łysego psa.

Czekała miesiąc ze złamaną nogą na pomoc! Potrzebna operacja

Bravia to młodziutka suczka w typie owczarka niemieckiego. W sierpniu tego roku została potrącona przez samochód, trafiła do jednej z przechowalni ze złamaną nogą, nikt nie udzielił jej pomocy. Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych dowiedziała się o suni dopiero po miesiącu od wypadku, udało się ją wyciągnąć i umieścić u nas. Sunia została dopiero teraz porządnie zdiagnozowana. Niestety ma zerwane więzadła krzyżowe i poprzeczne, jak również jakieś złamanie. W nodze ma też zupełny zanik mięśni…